Yeni açılacak sınıflarımızın listesi aşağıdadır. Herhangi birisini seçin ve lütfen bizimle iletişim kurup ön kayıt yaptırın.
Bir kategorideki bir sınıfa kayıt yaptıran herkes, aynı kategorideki diğer bütün sınıflara ücretsiz olarak katılabilir.
Örneğin bir Kadıköy Sirtaki sınıfına kaydolduğunuzda, hem Kadıköy'deki hemde diğer bütün şubelerimizdeki (Ataşehir, Beykoz, Etiler, vs) bütün Sirtaki sınıflarımıza ücret vermeden devam edebilirsiniz :)
Not: Ayrıca, listede yer almayan diğer sınıflar için lütfen arayınız.


 Başlangıç Düzey Sirtaki ve Zeybek Sınıflar:
 Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi   Hoca 
 Kadıköy   Salı   13:30   25 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Salı   19:30   25 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Cuma   19:30   28 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Cumartesi   15:00   29 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Pazar   18:00   30 Eylül   Nurşen 
 Beykoz   Salı   19:00   25 Eylül   Nilgün, Defne 
 Beykoz   Çarşamba   18:30   26 Eylül   Bahattin 
 Beykoz   Cumartesi   16:00   29 Eylül   Nurşen 
 Ataşehir   Çarşamba   19:30   26 Eylül   Alev, Buket 
 Gayrettepe   Pazartesi   16:00   24 Eylül   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   14:30   25 Eylül   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   19:30   25 Eylül   Nurşen 
 Etiler   Salı   19:30   25 Eylül   Nüket, Seylan 
 Etiler   Pazar   19:30   30 Eylül   Bahattin 
 Kurtuluş   Perşembe   18:00   27 Eylül   Nüket, Defne 
 Bakırköy   Salı   18:00   25 Eylül   Berna 
 Bakırköy   Cuma   19:30   28 Eylül   Nurşen 
 Beylikdüzü   Salı   19:30   25 Eylül   Mali, Nurten 




 Orta ve İleri Düzey Sirtaki Zeybek Sınıfları:
 Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi   Hoca 
 Kadıköy   Pazartesi   21:00   24 Eylül   Aysel, Mehtap 
 Kadıköy   Salı   15:00   25 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Salı   21:00   25 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Çarşamba   18:00   26 Eylül   Nurşen 
 Kadıköy   Çarşamba   19:30   26 Eylül   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   16:00   27 Eylül   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   18:00   27 Eylül   Nurşen 
 Kadıköy   Perşembe   21:00   27 Eylül   Nurşen 
 Kadıköy   Cuma   21:00   28 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Cumartesi   16:30   29 Eylül   Bahattin 
 Kadıköy   Pazar   13:00   30 Eylül   Nurşen 
 Beykoz   Salı   20:30   04 Eylül   Nilgün, Defne 
 Beykoz   Çarşamba   20:00   26 Eylül   Bahattin 
 Gayrettepe   Pazartesi   17:30   24 Eylül   Nurşen 
 Fulya   Perşembe   18:00   27 Eylül   Burcu, Filiz 
 Yeşilyurt   Salı   13:00   25 Eylül   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   18:00   25 Eylül   Nurşen 
 Yeşilyurt   Salı   21:00   25 Eylül   Nurşen 
 Kurtuluş   Perşembe   19:30   27 Eylül   Nüket, Defne 
 Kurtuluş   Perşembe   21:00   27 Eylül   Nüket, Defne 
 Etiler   Salı   21:00   25 Eylül   Seylan, Nüket 
 Etiler   Pazar   21:00   30 Eylül   Bahattin 
 Ataşehir   Çarşamba   21:00   26 Eylül   Alev, Buket 
 Bakırköy   Salı   19:30   25 Eylül   Berna 
 Bakırköy   Salı   21:00   25 Eylül   Berna 
 Beylikdüzü   Pazartesi   21:00   24 Eylül   Mali, Burcu 
 Beylikdüzü   Salı   21:00   25 Eylül   Mali, Nurten 


 Özel Roman ve Oryantal Sınıfları:
 Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi   Hoca 
 Kadıköy   Pazar   16:00   30 Eylül   Nurşen 
 Beykoz   Cumartesi   14:30   29 Eylül   Nurşen 
 Bakırköy   Cuma   16:00   28 Eylül   Nurşen 


 Çocuk Sınıfları:
 Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi   Hoca 
 Bakırköy   Cuma   18:00   28 Eylül   Nurşen 


 Özel Zeybek Sınıfları:
 Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi   Hoca   Konu/Karakter 
 Kadıköy   Salı   16:30   25 Eylül   Bahattin   Ağır Zeybek 
 Kadıköy   Çarşamba   21:00   26 Eylül   Nurşen   Afilli 
 Kadıköy   Perşembe   19:30   27 Eylül   Nurşen   Modern 
 Kadıköy   Cumartesi   18:00   29 Eylül   Bahattin   Ağır Zeybek 
 Kadıköy   Pazar   14:30   30 Eylül   Nurşen   Ege 
 Beykoz   Çarşamba   21:30   26 Eylül   Bahattin   Ağır Zeybek 
 Gayrettepe   Pazartesi   19:00   24 Eylül   Nurşen   Modern 
 Yeşilyurt   Salı   16:00   25 Eylül   Nurşen   Modern 
 Bakırköy   Cuma   21:00   28 Eylül   Nurşen   Afilli 



 Koro, Solo ve Müzik Derslerimiz - Yeni Dönem:
 Kurs   Semt   Gün   Saat   Bşl.Tarihi 
 Koro, Solo, Orkestra   Kadıköy   Cumartesi   13:00   13 Ekim 


0532 231 69 60
bahattin@fasafisa.com
nursen@fasafisa.com